Tanıtım Sayfası

Öncelikle merhaba,

 • Kısaca kendimden bahsetmek isterim. Büyük bir E-ticaret firmasında çalışıyorum 3,5 senedir. Günümün çok çok çok büyük bir kısmı bilgisayar başında geçiyor. Sabahtan akşama iş için akşamdan geceye Zahiridünya için çalışıyorum. Devamlı düşünür devamlı tasarlarım. Plan proje filan asla bitmez. Bazen uçar giderim devasa projelerde. Tabi hangisi hayata geçiyor? Elbette mantığa en uygunu. Devamlı yazarım. Makale yazarım kod yazarım tasarım yaparım. Anlayacağınız devamı bir şey yaparım. Zahiridünya ile yatar Zahiridünya diye kalkarım. Varım yoğum zahiri olmuş neredeyse.

Saf bir tema alıp onu ne hale sokarım. Benimde en büyük eğlencem bu. Kodlar. Günlerce hiç sıkılmadan usanmadan kod yazar kod tasarlar düzenlerim. He birde çok alışveriş yapan biriyim. Ama onu da internetten hallediyorum. Yurt dışı alışveriş her zaman favorimdir. 3-5 demeden ne beğenirsem alırım.

 • İşin aslına bakarsak hep faydalı olmak için yazıyorum başka bir amacım yok. Bu işi para kazanmak uğruna yapanlardan değilim. Olmam da zaten. Blog benim için bir hayat biçimi neredeyse. Web sitesi ise en büyük uğraşım. O yüzden ben yazmaya devam edecem sizde okumaya. Bu böyle gelip böyle gidecek. Hadi hayırlısı

 

Comments

 • hocam merhaba çinden telefon kılıfı getirtmek istiyoruz gümrükte sıkıntı çıkar mı vergiye tabi tutulur mu ?

  bekir Nisan 12, 2014
 • Merhaba, 3 adet farklı kullanıcılardan 86 $ lık saat siparişi verdim ancak 4 gün sadece 1 tanesi kargoya verdi diğer ikisi halen daha kargoya teslim etmedi .

  Birde şunu soracağım bu 100 $ sınırı neye göre kısıtlı günde iki sefer yapsak 100$ geçmese veya haftada bir sefer mi alışveriş yapmamız gerekiyor siz tecbürebilisiz bu konularda bilgilendirebilirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim ..

  Mehmet Nisan 12, 2014
 • Öncelikle iyi akşamlar, öncelikle otobiyografini okudum gerçekten ilgimi çekti veya etkilendim diyebilirim. 20 yaşındayım ve sakaryada üniversite öğrencisiyim senini gibi kafamda heran her saniye sayısız projeler geçiyor kimileri uçuk kimileriyse daha yapılabiliteli uzatmak istemiyorum fazla bu ara eticaret sitelerine ve alışverişe çok sardım ve kafamda bi proje var ama takılıgım çokta nokta, soru var bu işten fazlasıyla anladıgının farkına vardım fatih abi, bey hangisini alınırsan 🙂 olurda yazdıklarımı görürsen sana danışmak istediğim birkaç şey var dönüş yaparsan çok sevinirim ..
  Mail adresim: firatgunes@outlook.com
  İyi akşamlar iyi çalışmalar diliyorum 🙂

  fırat Mayıs 3, 2014
 • Fatih bey merhaba ben yaklaşık 10 gün önce aliexpressden ayakkabi siparis etmistim aradan bir kac gu geçtikten sonra bana ürün postaya verilmistir diye bir mail geldi. Bana gondermis olduklari posta da China post air mail takip numarasi RB826385512CN bu fakat takip numarasını girdiğimde bu ürünün China post air mail’de alinmadigi yaziyor ne yapmam gerekir?

  onur Mayıs 8, 2014
 • merhaba. ben nisan 4te ali ekspresten ürün aldım ama gelmedi daha. n eyapmalıyım

  ayşe Mayıs 13, 2014
 • merhaba ben aliexpressten mal getirtmek istiyorum kıyafet falan ama bir türlü kart bilgilerini girdiğim halde desteklemiyo bana yardımcı olurmusunuz

  büşra Mayıs 13, 2014
 • lütfen baana yardımcı olurmusunuz

  büşra Mayıs 13, 2014
 • bana face adresimden ulaşırsanız cok sevinirim

  büşra Mayıs 13, 2014
 • merhaba fatih bey ben aliexpressten alışveriş yaptım 2 ürün aldım ama 1isi hala tedarıkci siparişinizi işliyor diyor diğeri kargo takıbe bile girdi nasıl yapıcam

  elmas Mayıs 17, 2014